Nyelvvizsga bizonyítványok átadásával kezdődött a tanév

szerzo: IGYK | 2016. szeptember 08. 07:53:19

2016. szeptember 2-án 13 tanuló vehette át az angol nyelvvizsga bizonyítványát. Sztruhár Barna 8. osztályos tanuló Cambridge Flyers gyermek felsőfokú nyelvvizsgát tett 100 %-os eredménnyel. Tizenkét 7. osztályos tanuló pedig Cambridge Movers gyermek középfokú nyelvvizsga oklevelet szerzett. Közülük 100 %-os eredményt értek el: Joó Péter, Kovács Lili, Seres András, Leskó Abigél, Egervári Gréta. A többiek is 80% felett teljesítettek: Kovács Adél, Tamás Réka, Harmati Kristóf, Veres Botond, Schilli Péter, Őri Veronika, Kovács Emese. Ez a nyelvvizsga azt bizonyítja, hogy ezek a gyerekek a korosztályuknak megfelelő idegen nyelvi kompetenciákkal rendelkeznek, képesek ennek megfelelően kommunikálni.

Felkészítő tanáruk: Csibi-Ulrik Dóra. Gratulálunk a kiváló munkához és teljesítményhez!