Tanítanék Mozgalom március 30-ai megmozdulása

szerzo: IGYK | 2016. április 03. 12:25:06

Az Illyés Gyula Gyakorlóiskola pedagógusközössége is részt vett a Tanítanék Mozgalom által meghirdetett a március 30-ai megmozduláson. Reggel 8.00 és 9.00 óra között a pedagógusok képviselői, szülők és támogatók gyülekeztek az épület előtt. Felolvastuk a mozgalom 12 pontos követelését, híres írók-gondolkodók neveléssel, oktatással kapcsolatos idézeteit osztogattuk az arra járó lakosoknak, érdeklődőknek, támogatóknak. Az iskola kerítésére a színes szalagok mellé most odakerült a 12 pontos lista is. A tanulók felügyeletét helyettesítéssel oldottuk meg, a helyettesítést végző kollegák a szolidaritás jeleként ernyős kitűzőt viseltek.

Köszönjük a támogatóknak, szülőknek, hogy nyíltan kiállnak a gyermekek érdekeiért.